Pogotowie dźwignicowe

pogotowie dźwignicowe

Zgłoszenie awarii

Dział serwisowy:

Telelefon stacjonarny: (+48) 33 498 85 11

e-mail: ed@dzwignice.eu

 

Jeżeli zainteresowani są Państwo stałą umową konserwacji urządzeń prosimy o kontakt w celu wyceny i podpisania umowy.

 

Podpisując z Nami umowę konserwacji urządzeń mają Państwo gwarancję szybkiego usunięcia awarii urządzenia w pierwszej kolejności.

Wzór umowy

W przedsiębiorstwach, które działalność opierają na pracy z maszynami i urządzeniami dostęp do szybkich i rzetelnych usług serwisowych jest na wagę złota. W zakresie naszych usług mieści się przede wszystkim pogotowie windowe i dźwignicowe. Gwarantujemy szybki czas reakcji na zgłoszenie awarii elektrycznej lub mechanicznej oraz skuteczną, profesjonalną pomoc.

 

Szeroki zakres usług, które sam dobierasz

Umowa konserwacji obejmuje nie tylko pogotowie dźwigowe. Numer telefonu podany w umowie może posłużyć Ci również do zgłoszenia potrzeby montażu nowego urządzenia. Dokonujemy również przeglądów maszyn podnośnikowych i windowych zgodnie z wymaganiami UDT, gwarantując zachowanie wyznaczonych terminów. Naszym specjalistom nie są także obce kwestie awarii instalacji elektrycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, że podczas usuwania awarii elektrycznych i mechanicznych szybkość działania ma szczególne znaczenie. Zgłoszenia na pogotowie windowe traktujemy poważnie i dajemy gwarancję podjęcia pracy bez zbędnej zwłoki. Wystarczy, że wykonasz jedno połączenie pod wskazany numer telefonu, a my dokonamy szybkiej oceny i rozwiążemy Twój problem.

Profesjonalna pomoc dostępna pod jednym numerem telefonu

Posiadamy doświadczenie i kwalifikacje w konserwacji i naprawie awarii różnych rodzajów sprzętu podnośnikowo-transportowego, takich jak suwnice, dźwigniki, windy towarowe, wciągniki, podesty ruchome czy żurawie stacjonarne. Pracownicy obsługujący zgłoszenia z numeru telefonu pogotowia dysponują niezbędnym sprzętem oraz uprawnieniami wydawanymi przez Urząd Dozoru Technicznego, które są niezbędne w serwisowaniu dźwignic oraz pracy z instalacjami elektrycznymi.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zawarciem umowy konserwacyjnej z naszą firmą lub masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu pod podanym powyżej numerem telefonu. Z chęcią udzielimy konkretnych odpowiedzi na temat pogotowia windowego i dźwigowego i działań, które możemy zaoferować w razie zgłoszenia awarii mechanicznej lub elektrycznej oraz dokonamy indywidualnej wyceny usług. Zachęcamy również do zapoznania się z dostępnym do pobrania wzorem umowy.